Pogotowie Pielęgniarskie

Wizyty pielęgniarki na telefon obejmują działania poprawiające komfort, wygodę oraz oszczędność czasu. Zawód pielęgniarski wykonujemy z należytą starannością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej, poszanowaniem praw pacjenta oraz dbałością o jego bezpieczeństwo.

Pogotowie Pielęgniarskie świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta 24 h na dobę. Wystarczy zadzwonić 609693200.

 

Wizyty pielęgniarki na telefon obejmują działania poprawiające komfort, wygodę  oraz oszczędność czasu. Zawód pielęgniarski wykonujemy  z należytą starannością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej, poszanowaniem praw pacjenta oraz  dbałością o jego bezpieczeństwo. Zakres usług  obejmuje kompleksowe czynności pielęgniarskie wedle potrzeb i życzeń pacjenta opisane szerzej poglądowo w cenniku. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu możemy zapewnić doskonałą pomoc pielęgniarską osobom, których stan zdrowia nie kwalifikuje się do hospitalizacji a jednocześnie jest zbyt skomplikowany żeby korzystać z usług przychodni lub wyklucza samodzielne wykonywanie nieskomplikowanych zabiegów medycznych. Realizujemy zlecenia lekarskie.