Szkolenia Pierwszej Pomocy

Red Line od lat oferuje usługi w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy dla wszystkich grup wiekowych, firm, instytucji, zakładów pracy, szkół i przedszkoli.

Red Line od lat oferuje usługi w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy dla wszystkich grup wiekowych, firm,  instytucji,  zakładów  pracy, szkół i przedszkoli. Oferta jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta i obejmuje interesujący go zakres. Potwierdzeniem ukończenia szkolenia lub kursu, organizowanego przez naszą firmę, są wystawiane przez nas imienne zaświadczenia. Każde szkolenie jest prowadzone na podstawie obowiązujących, aktualnych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC).

Nauka obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne. Instruktaże są prowadzone w wybranym miejscu, np. bezpośrednio u klienta, przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, pracującą na co dzień w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz Zespołach Ratownictwa Medycznego ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem.

Szkolenia z pierwszej pomocy, mają na celu zwiększanie świadomości oraz prawidłowe postępowanie w stanach nagłych oraz w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia.